Nasze usługi

STALKO REGENERACJA

Nasze Usługi

PRZEKŁADNIE KIEROWNICZE

Regeneracja przekładni kierowniczej polega zwykle na przywróceniu jej pełnej szczelności, co oznacza wymianę kompletu uszczelniaczy. Wiążę się również z tym szlifowanie listwy zębatej, która często ulega uszkodzeniu lub korozji. Listwę taką sprawdza się pod kontem osiowości oraz zużycia zębnika. Wymianie podlegają wszystkie tuleje jak i łożyska.
Po naprawie każda przekładnia przechodzi test na stole diagnostycznym, który sprawdza jej szczelność oraz siłę wspomagania.

POMPY WSPOMAGANIA

Regeneracja pompy wspomagania wiąże się z wymianą uszczelniaczy oraz elementów ruchowych takich jak stator, rotor, płyty oporowe, przylgnie oraz zawór ciśnieniowy.
Po wymianie powyższych elementów pompa sprawdzana jest pod względem ciśnieniowym oraz wydajności na stole diagnostycznym.

MULTILOKACJA

Posiadamy bazę współpracujących z nami warsztatów mechaniczny usytuowanych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.
Dzięki temu klienci zgłaszający się do nas mają możliwość kompleksowej usługi polegającej na montażu już zregenerowanych podzespołów.